İnşaat Taahhüt

Centrum İnşaat Taahhüt, 2001 yılında o zamanki adı ile Centrum İş Merkezi’nin inşasını takip eden yıllarda pek çok kiracısının ofis tadilat ve dekorasyon projelerini üstlenmiş, 10.000 m2’nin üzerinde uygulamayı başarı ile tamamlamıştır. 2010 yılında Gümüştay İnşaat ile ortak olarak kentsel dönüşüm projelerine de giren Centrum, Gümüştay İnşaat olarak toplam 13 kentsel dönüşüm projesini başarı ile tamamlanmıştır. 2018 yılında Gümüştay İnşaat ve Centrum şirketleri Centrum İnşaat Taahhüt bünyesinde birleşmişlerdir.

Centrum İnşaat Taahhüt, ana yüklenici olarak özellikle ofis tadilat ve dekorasyon projelerinde tüm inşaat faaliyetlerini üstlenebileceği gibi kentsel dönüşüm projelerinde de A’dan Z’ye inşaat faaliyetlerini gerçekleştirebilir.

Ofis tadilat ve dekorasyon projelerinin çoğunu mimar Ahu Bilen ile gerçekleştiren Centrum, kentsel dönüşüm projelerinde de ağırlıklı olarak mimar Birsen Parlar Erkan ile çalışmaktadır.

Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projeleri

Konusunda uzman mimarlarımız ve  tecrübeli ekiplerimizle ofis tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için kurum markanıza göre şekillenecek modern, konforlu ve estetik ofis alanları inşa ediyoruz.

TÜM PROJELER

Kentsel Dönüşüm Projeleri

Centrum güvencesi ile kentsel dönüşüme girmesi gereken yapılarınızı özenle yeniden inşa ediyoruz. 2010-2019 yılları arasında toplam 13 proje inşa ettik ve hepsini söz verdiğimiz şart ve sürelerde başarı ile teslim ettik.

TÜM PROJELER