Gayrimenkul Yönetim

Centrum İş Merkezi A.Ş.’nin sahibi olduğu binaları yıllardır yönetmesinden gelen tecrübe birikiminin ticari olarak piyasaya sunulduğu birimdir. Birimin amacı; 10.000 m² ve üzeri ofis binalarının, güvenlik, temizlik, bakım ve onarımını aktif bir şekilde yönetirken, kiralık alanların da en iyi şekilde pazarlanması, binanın bir marka haline getirilmesi ve binanın kullanıcılarının memnuniyetinin sürekli üst düzeyde tutulmasıdır.

YÖNETİM HİZMETLERİ

GÜVENLİK

Profesyonel güvenlik ekibi ve son teknoloji güvenlik sistemleri ile 7/24 binanın güvenliği sağlanır.

TEMİZLİK

Binanın geneli ve yaşam alanları uluslararası standartlara uygun olarak optimum personel sayısı ile sürekli temiz tutulur. Bu sayede yapının kullanım ömrü uzar, kullanıcı memnuniyeti artar.

TEKNİK SERVİS

Bina ortak alanlarında ve ofislerde, esaslı olmayan bakım ve onarım ihtiyaçları için uzman teknik kadro ile hizmet verilir.

TESİS YÖNETİMİ

Profesyonel tesis yönetimi yapıların kullanım ömrünü uzattığı gibi bu yapıların en verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayarak mal sahiplerinin en yüksek kazancı elde edebilmesini garanti altına alınır.

YEMEK

Bina çalışanlarının gün içerisindeki en önemli ihtiyacı olan yemek tedariki bina içinde farklı lokasyonlarda, farklı temalar eşliğinde, farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde organize edilir.

TOPLANTI SALONLARI

Türkiye’de ‘Özel Toplantı Merkezleri’nin öncüsü olan Centrum, 2003 yılından beri kurumsal olarak profesyonel yardım almayı tercih eden yüzlerce şirket ve kuruluşa hizmet vermektedir. Yönetilen binanın uygun alanları “Centrum Toplantı Hizmetleri” markasıyla bina kullanıcılarına ve/veya dışarıya hizmet verebilir.

PROJELER

CENTRUM PLAZA A VE B BLOK

Centrum Plaza uluslararası firmaların kiracı olarak bulunduğu, iki blokta toplam 22.500 m2 kapalı alana sahip, yaklaşık 1.200 kişinin çalıştığı A sınıfı bir plazadır. Tek mal sahibi Centrum İş Merkezi A.Ş.’dir.

PROMED İLAÇ

Tek mal sabinin Promed olduğu, farklı amaçlarla farklı kullanıcılara kiralanan, birkaç yapıdan oluşan bir sanayi tesididir. Centrum tesisin profesyonel yöneticiliğini yapmaktadır.

ÖZEL MÜLKLER

Centrum bazı özel mülk sahiplerinin ev ve arsalarının yönetimini de yapmaktadır.